Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 

برد و باخت واقعی

بسمه تعالی

از طریق یکی از مددکاران موسسه حمایت از ایتام امام هادی (علیه السلام) با یکی از مدد جویان آنها آشنا شدم. زنی بیوه با سه فرزند خردسال از کشور افغانستان که به تازگی همسر خود را از دست داده بودند. وضعیت این خانواده بسیار بحرانی بود. شدیدا با فقر و بد بختی دست و پنجه نرم می کردند.

از طرف دیگر حدود یک سالی بود که بخاطر بیانات مقام معظم رهبری در مورد حمایت از تولیدات داخلی، با خانواده تصمیم گرفته بودیم بجز کالای ایرانی چیز دیگری نخریم. برای خرید تلویزیون اسنوا به یکی از فروشگاه های بزرگ قم رفتیم. همانجا با خود عهد کردم اگر در قرعه کشی فروشگاه برنده شوم، بخشی از هدیه را به این خانواده بدهم. بعد از دو هفته، با بنده تماس گرفتند و گفتند شما برنده ماشین تیبا شده اید. اولین مطلبی که به ذهنم خطور کرد این بود که باید سهم آن بچه های یتیم را در اسرع وقت بدهم. پیش از این هم کمک های به ایتام و نیازمندان می کردم اما هم اکنون با خدای خود عهد کرده ام هر آنچه روزی ام می کند، با ایتام همین موسسه تقسیم کنم.

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشارکت مردمي

تا کنون تعداد 1193 نفر از فرشته هاي کوچولو در قالب 1682 پرونده با مبلغ اهدایی 78,340,000تومان ماهیانه، تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته اند.


شماره پیامک:50002300
شماره حساب:
3449344934نزد بانک ملت
شماره کارت:

6104337770021002

 

پرداخت خیریه


براي پرداخت خيريه کليک کنيد

ما را دنبال کنید

 

حامیان

نماد اعتماد

عضویت