Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 

گزارش پرداخت ماهیانه ایتام در شهریور 95 + اخبار این ماه

حقوق ماهانه ايتام در بيستم شهریورماه سال 1395 به شرح ذيل  پرداخت گرديد:
مبلغ ماهيانه ایتام روز 20 هر ماه در محل مدرسه امام هادی ع (تحت اشراف موسسه) پرداخت مي گردد. تمامي اين مبلغ از طرف خیرین و متکفلین ایتام اهدا مي گردد. مبلغ ماهانه ایتام در شهریورماه 72,880,000 (هفتاد و دو میلیون و هشتصد و هشتاد هزار) تومان بود که به 1434 نفر از فرشتگان کوچک تقدیم گرديد. این ماه تعداد 30 نفر از ایتام توسط خیرین جدید مورد کفالت قرار گرفتند. همچنین 19 پرونده کفالتشان توسط خیرین تمدید نشد که این پرونده ها به خیرین جدید واگذار می گردد.


ميزان پایه حقوق هر يک از اين عزيزان مبلغ 30,000 تومان مي باشد که البته براي برخي بنا به واريز هاي متکفلين ممکن است بيشتر نيز باشد. در ماه قبل (مرداد ماه) اين مبلغ 72,420,000 (هفتاد و دو میلیون و چهارصد و بیست هزار) تومان بود که به 1423 نفر از ايتام عزيز توزیع گرديد. با توجه به اینکه هر یک از خیرین کودکی بنام خود دارد و موسسه خود را ملزم می داند تا به تمام بچه ها ماهیانه را پرداخت نماید از دوستان تقاضا می کنیم که پرداختهای ماهانه را به شکل منظم انجام دهند. همچنین دوستانی که توان و استطاعت مالی لازم را دارند می توانند مبالغ بیشتری را تحت عنوان کمک به کسری های حساب ایتام واریز و شرح آن را  از طریق شماره پیامک 50002300 به ما اعلام دارند.

به حول و قوه الهی و همیاری خیرین عزیز اين ماه در حساب ايتام كسري ايجاد نشد. از دوستان تقاضا می کنیم در صورتی که امکان ادامه پرداختها را ندارند به ما اطلاع دهند تا پرونده هایشان به خیرین دیگر واگذار شود.

 


اخبار این ماه
1) تهیه جهیزیه:
با عنایت خداوند متعال توانستیم برای دو زوج جوان جهیزیه ای تهیه کنیم که هر کدام به ارزش دو میلیون تومان بود. روال کار به این صورت است که با یک بنیاد خیریه ازدواج که اقلام جهیزیه را مستقیما از کارخانه و با تخفیف تهیه میکنند توافق کردیم و این دو زوج اقلام مورد نیازشان را به انتخاب خودشان از این بنیاد خریداری نمودند. تصاویر فاکتور این دو جهیزیه در ذیل آمده است:


 

جهت مشاهده تصویر در سایز بزرگتر روی آن کلیک نمائید

 

 

2) پرداخت لوارم التحریر در قالب طرح بوی ماه مهر:
لوازم التحریر فرشته های کوچک در بیستم شهریور همزمان با پرداخت ماهانه به این عزیزان اهدا گردید که گزارش تصویری آن به زودی در سایت قرار خواهد گرفت.

 3) کمک به خانواده سادات:
این ماه مبلغ 2,500,000 تومان وجه نقد بابت کمک به دو خانواده محترم سادات پرداخت گردید.

4) کمک هزینه درمان:
مبلغ 500,000 تومان وجه نقد بابت کمک هزينه زايمان يكي از خانواده هاي نيازمند پرداخت گرديد. اين خانواده از ايتام نبودند ولي بسيار فقير بودند و تصویر فاکتور آن در زیر آمده است:


جهت مشاهده تصویر در سایز بزرگتر روی آن کلیک نمائید

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دیدگاه‌ها   

 
+1 #1 حسین زاده 1395-06-21 14:47
با سلام.
حرکت بسیار بزرگیست و امیدوارم که موفق و موید باشید. از اطلاع رسانیتون هم بسیار سپاسگزارم. بنظر میرسد وجه 2 میلیون تومانی کمک جهیزیه آنقدر کم است که یکسری از ملزومات اولیه مثل اجاق گاز تهیه نشده. شاید هم افراد جهیزیه ای داشتند تمایل به دریافت کمک داشتند. مثل تهیه ظرف 12 پارچه. بهرحال پیشنهاد میشود نظارت بیشتری شود. شاید بهتر این باشد که ملزومات توسط بنیاد تهیه و در اختیار افراد قرار گیرد نه اینکه افراد تهیه و سپس فاکتور برای دریافت وجه ارائه کنند. معمولا ملزومات اولیه اجاق گاز و یخچال و فرش و یه دست رختخواب نو و سرویس پلاستیکی آشپزخانه و یه سرویس چینی یا آرکوپال 4-6 نفره غذاخوری و...چند خرده ریز دیگه است که شاید با 3-3.5 میلیون تومان بشه بشکل آبرومند و بی سرو صدایی بست.

بهرحال دست شما درد نکنه و موید باشید.
 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشارکت مردمي

تا کنون تعداد 1193 نفر از فرشته هاي کوچولو در قالب 1682 پرونده با مبلغ اهدایی 78,340,000تومان ماهیانه، تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته اند.


شماره پیامک:50002300
شماره حساب:
3449344934نزد بانک ملت
شماره کارت:

6104337770021002

 

پرداخت خیریه


براي پرداخت خيريه کليک کنيد

ما را دنبال کنید

 

حامیان

نماد اعتماد

عضویت