Developed in conjunction with Ext-Joom.com

 

گزارش خانم قریبی مربی کلاس مهتاب 4 به مناسبت جشن نیمه شعبان

 صبح نیمه ی شعبان ساعت هشت ونیم وارد حسینیه شدم، خیلی جو قشنگی حاکم بود، همه ی بچه ها در حال تکاپو بودند چند نفر در حال درست کردن ریسه، چند نفر هم در حال تمرین سرود. سپس بچه ها مشغول تمیز کردن حسینیه و تدارک پذیرایی و شیرینی شدند. همه ی بچه ها دوست داشتند مسئولیتی داشته باشند و خوشحال بودند، مراسم با تلاوت قرآن شروع شد، سپس بچه های ابتدایی سرود خواندن، بعد هم خودم برای بچه ها صحبت مختصری راجع به اینکه چطور میتونیم امام زمان (عج) را یاری کنیم با بیان مثالی در حد سن خودشون بیان کردم، به روسری هرکدوم از بچه ها کاغذی وصل کردیم با عناوین مختلف، راجع به یاری امام زمان (عج)، این که من با مهربان بودنم، با حجابم، با احترام به بزرگترها، نماز اول وقت و ... می توانم امام زمانم را یاری کنم، خانم خسروی و حائری هم برای بچه ها مولودی زیبایی خواندند، یک مسابقه شاد هم داشتیم، در آخر هم بچه های کلاس خودمان سرود را اجرا کردند و مراسم با دعای فرج و پذیرایی به پایان رسید.

خدا رو شکر همه راضی بودن، هدف اصلی این بود که همه در اون روز با هم مهربون باشند و با همدلی و همکاری هم برای امام زمان (عج) جشن بگیرند.

 

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

مشارکت مردمي

تا کنون تعداد 1193 نفر از فرشته هاي کوچولو در قالب 1682 پرونده با مبلغ اهدایی 78,340,000تومان ماهیانه، تحت کفالت خيرين محترم قرار گرفته اند.


شماره پیامک:50002300
شماره حساب:
3449344934نزد بانک ملت
شماره کارت:

6104337770021002

 

پرداخت خیریه


براي پرداخت خيريه کليک کنيد

ما را دنبال کنید

 

حامیان

نماد اعتماد

عضویت